На Дніпропетровщині виявлено факт забруднення довкілля тваринними відходами – під підозрою опинилася директор агропідприємства
За процесуального керівництва Слобожанської окружної прокуратури та оперативного супроводу Управління захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в області викрито директора товариства з обмеженою відповідальністю у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 364-1 та ч.1 ст.239 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки; забруднення або псування земель).

     За даними слідства, директор підприємства, порушуючи вимоги чинного законодавства, організувала розміщення відходів тваринного походження (свинячого гною) на земельних ділянках комунальної власності загальною площею понад 1600 кв.м., які розташовані в с. Любимівка Дніпровського району. Дії громадянки призвели до забруднення земель азотом амонійним та нітратами, що спричинило державі збитки на суму близько 480 тис грн.
     Під час проведення санкціонованого обшуку на підприємстві правоохоронними органами вилучено компютерну техніку, чорнову бухгалтерію, печатки та понад 40 штампів підприємств та державних установ.
Наразі посадовиці повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів.
     Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється віділеням поліції №8 Дніпровського районного управління поліції ГУНП в області.
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури 
 

кількість переглядів: 554