На Дніпропетровщині розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб приватного підприємства, які завдали державі 6,5 млн грн збитків

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб приватного підприємства за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах за ч.5 ст. 191 КК України.

Встановлено, що дане приватне підприємство протягом 2013-2014 років під час держзакупівель за результатами конкурсних торгів стало переможцем виконання робіт на ряді важливих об'єктів, пов'язаних із життєдіяльністю регіону, серед яких поліпшення малопродуктивних земельних угідь, технічний стан та благоустрій водойм, захист від підтоплення сільгоспугідь тощо.

Проте службові особи ПП у період серпня-вересня 2014 року імітували укладання договорів купівлі-продажу робіт з двома товариствами з обмеженою відповідальністю, які для виконання необхідних робіт не мали ні працівників, ні техніки, ні складських приміщень та згідно з даними фіскальних органів мали ознаки «фіктивності».

Таким чином, замовниками було перераховано бюджетні кошти у розмірі 6,5 млн грн двом фіктивним ТОВ, чим завдано збитків державі на вказану суму.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури області
718-13-16
кількість переглядів: 1545