128 ножових ударів по тілу та вибух у квартирі – наслідки побутової сварки між чоловіком та дружиною у Павлограді

Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 60-річного громадянина за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.2 ст.194 КК України (умисне вбивство з особливою жорстокістю та корисливих мотивів; розбій; знищення чи пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху, яке заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах).

Так, подія сталася у вересні 2016 року в місті Павлограді. На сходовій клітці біля квартири, де тимчасово мешкала потерпіла, між подружжям виникла сварка, під час якої на ґрунті неприязних відносин обурений чоловік з особливою жорстокістю наніс дружині 128 ударів заздалегідь заготовленим кухонним ножем, після чого заволодів грошовими коштами, що знаходились у потерпілої, на загальну суму більше 34 тис. грн.

Проте на цьому зловмисник не зупинився і вирішив знищити також їх спільну з потерпілою квартиру. В результаті вибуху газоподібної суміші та пожежі був пошкоджений 5-поверховий панельний житловий будинок, а об’єднанню його співвласників спричинено матеріальний збиток на суму близько 2 млн грн.

Судовий розгляд кримінального провадження розпочато, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

 
 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 6139