На Дніпропетровщині посадовця райдержадміністрації судитимуть за хабар

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції – виконуючого обов’язки першого заступника голови  однієї з райдержадміністрацій в області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Встановлено, що у лютому 2018 року до вказаної особи звернувся громадянин, родич якого підозрюється у незаконному зберіганні наркотиків, з проханням вплинути на співробітників правоохоронних органів та «вирішити» питання щодо призначення останньому покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

За таку послугу виконуючий обов’язки першого заступника голови РДА повідомив про необхідність передати йому неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США.

15 лютого 2018 року під час одержання частини грошових коштів у сумі 500 доларів США посадовця було викрито правоохоронними органами.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 6592