На Дніпропетровщині прокуратура вимагає від підприємця звільнити земельну ділянку площею 157 га, право користування якою належить аграрному ліцею

Дніпропетровська місцева прокуратура №2 звертається до суду з позовною заявою в інтересах держави до Солонянського професійного аграрного ліцею та фізичної особи-підприємця про визнання договору підряду недійсним та звільнення земельної ділянки державної власності.

Так, у квітні 2018 року між державним професійно-технічним навчальним закладом та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду на виконання науково-технічних робіт.

Зі змісту договору  вбачається, що дійсною метою його укладання є не виконання вказаних робіт, а використання підприємцем земельної ділянки площею 157 га навчального закладу для вирощування врожаю. Під договором про надання послуг сторони приховали інший договір, задля уникнення складної процедури укладення та узгодження договорів, на підставі яких можливе використання земельної ділянки.

Договір, який сторони приховали під удаваним правочином, містить елементи договору оренди землі та не відповідає вимогам чинного законодавства.

У зв’язку з цим прокуратура вимагає визнати вказаний договір підряду недійсним та зобов’язати підприємця звільнити земельну ділянку державної власності.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8650