Депутат Кам’янської міської ради, який проголосував за надання земельної ділянки близькій особі, змушений сплатити штраф

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою зібрано матеріали та забезпечено участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відносно депутата міської ради за ч.2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) .

Встановлено, що депутат Кам’янської міської ради в умовах реального конфлікту інтересів прийняв участь у голосуванні за проект рішення щодо надання двох земельних ділянок для розміщення тимчасових споруд підприємству, засновником якого є близька йому особа.

Понад рік депутат міської ради не з’являвся до суду для розгляду вказаного протоколу, що унеможливлювало прийняття судом законного рішення.

Лише за активної та принципової позиції прокуратури Заводським районним судом м.Дніпродзержинська депутата міської ради визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 5343