На Дніпропетровщині на лаві підсудних опинився посадовець райради, через дії якого понад 1 млн грн бюджетних коштів, виділених на освітні потреби дітей-інвалідів, безпідставно виплачено вчителям

Криворізькою місцевою прокуратурою №1  затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника відділу районної у місті ради за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 210 КК України (нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти у великих розмірах).

Так, начальник відділу освіти виконкому районної в місті ради у червні 2017 року використав бюджетні кошти з призначенням «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки  особам з особливими освітніми потребами» на виплату відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення вчителям району, достовірно знаючи, що педагогічні працівники, яким призначались відпускні, не надавали дітям з особливими освітніми потребами корекційно-розвиткові послуги.

Через дії посадовця бюджетні кошти на загальну суму понад 1,1 млн грн, виділені на освітні потреби дітей-інвалідів, було безпідставно виплачено вчителям.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 230