На Дніпропетровщині прокуратурою попереджено незаконну передачу у приватну власність державних земельних ділянок вартістю понад 100 млн грн

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 та скасував рішення суду першої інстанції, яким протиправно було визнано право власності на земельні ділянки за фізичною особою.

Так, рішенням Дніпропетровського районного суду за фізичною особою визнано право власності на 18 земельних ділянок, розташованих на території  Горьківської сільської ради, загальною площею понад 124 га для ведення особистого селянського господарства.

Вказане рішення прийнято всупереч вимогам земельного та цивільного законодавства, без залучення до участі у справі власника земельних ділянок – держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Дніпропетровська місцева прокуратура №3 оскаржила неправосудне рішення місцевого суду, у результаті чого фізичній особі відмовлено у позові, та у подальшому скасовано державну реєстрацію права власності на земельні ділянки вартістю понад 100 млн грн.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 219