За заявою прокуратури Дніпропетровської області скасовано рішення суду, на підставі якого із комунальної власності вибуло майно загальноосвітньої школи

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено заяву прокуратури Дніпропетровської області про перегляд за нововиявленими обставинами та скасування попереднього рішення суду, на підставі якого було відчужено шкільні майстерні КЗО «Середня загальноосвітня школа № 10 ім. І.І. Манжури» вартістю понад 360 тис грн. на користь товариства з обмеженою відповідальністю.

Після набрання рішенням законної сили прокуратурою Дніпропетровською області буде направлено позов про повернення вказаного майна закладу освіти до комунальної власності.

Як повідомлялось раніше, за позовом прокуратури Господарським судом Дніпропетровської області визнано недійсним та скасовано рішення міської ради щодо передачі земельної ділянки площею 0,35 га, розташованої на території КЗО «Середня загальноосвітня школа №10 ім. І.І. Манжури» у Дніпрі, в оренду товариству з обмеженою відповідальністю, яке намагалося побудувати там багатоповерхівку.

Забудовник не погодився з таким рішенням суду та намагався його оскаржити. Проте Центральний апеляційний господарський суд погодився з обґрунтованою позицією прокуратури області та залишив апеляційну скаргу останнього без задоволення.

 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 659