Начальник управління Державної казначейської служби одного з районів Дніпропетровщині підозрюється у службовій недбалості, яка обійшлася державі у майже 700 000 гривень

Павлоградською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Так, у 2013 році між відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій області та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на виконання капітального ремонту загальноосвітньої школи за бюджетні кошти, вартість якого становить 1,3 мільйони гривень. Ремонтні роботи були виконані у належний строк, проте частину грошових коштів у сумі понад 740 000 гривень підрядник так і не отримав. При цьому начальник управління Державної казначейської служби, достовірно знаючи про існуючий перед товариством борг та розуміючи, що на рахунках відомства достатньо коштів для його сплати, нехтуючи своїми посадовими обов’язками, жодних заходів для розрахунку за виконані роботи не вжила. Внаслідок таких дій спричинено збитки у майже 700 000 гривень.

Наразі посадовиці повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину. Досудове розслідування триває.

 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

 
кількість переглядів: 1328