На Дніпропетровщині директор ТОВ підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на суму понад 350 тис грн

За процесуального керівництва Павлоградської окружної прокуратури директору товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах; службове підроблення).

Так, у листопаді 2020 року між Відділом освіти Тернівської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання робіт з капітального ремонту фасаду однієї зі шкіл міста.

За даними слідства, директор ТОВ, зловживаючи службовим становищем з метою заволодіння бюджетними коштами, змінила постачальника, у якого закупила матеріали (віконні блоки) за ціною нижчою, ніж зазначена у тендерній документації.

У подальшому посадовиця склала та підписала акти приймання виконаних будівельних робіт, які містили неправдиві відомості щодо вартості використаних матеріалів, внаслідок чого підприємству було зайво сплачено понад 350 тис грн бюджетних коштів.

Наразі директору ТОВ повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування здійснюється Павлоградським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області.

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 289