За контрабанду прекурсорів подружжя з Києва опинилося на лаві підсудних

Дніпропетровською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно двох громадян за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.305 КК України (контрабанда прекурсорів в особливо великих розмірах).

За даними слідства, подружжя з міста Києва налагодило канал постачання прекурсоровмісних лікарських засобів з Арабської Республіки Єгипет для подальшого збуту через мережу Інтернет іншим особам, які, у свою чергу, виготовляли з них психотропну речовину «метамфетамін».

Як повідомлялось раніше, у квітні 2021 року співробітниками прокуратури, УСБУ в області, із залученням оперуповноважених Управління боротьби з наркозлочинністю в області проведено огляд території міжнародного аеропорту «Бориспіль», в ході якого виявлено та вилучено майже 10 тисяч блістерів, кожен з яких містить по 10 таблеток препарату «Decancit SR» з діючою речовиною – псевдоефедрин.

Загальна маса прекурсору, який зловмисники перемістили через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, становить понад 9,8 кг.

 

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 766