Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
На Дніпропетровщині прокуратура відстояла в апеляційній інстанції 12 років позбавлення волі подружжю, яке розбещувало та виготовляло дитячу порнографію за участю малолітньої доньки

Дніпропетровська обласна прокуратура відстояла у суді апеляційної інстанції покарання у вигляді 12 років позбавлення волі двом мешканцям Дніпропетровщини за фактами вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини, виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження дитячої порнографії, та незаконного придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів (ч. 2 ст. 156, ч. 5 ст. 301 в редакції Закону до 17.03.2021, ч. 1 ст. 309 КК України).

Слідством встановлено, що з липня 2019 до січня 2020 року батько та мати розбещували свою трирічну доньку. Відволікаючи мобільним телефоном, жінка вчиняла розпусні дії щодо дівчинки, а чоловік здійснював фото - та відеозйомку порнографічного характеру. У подальшому фото та відео вони розповсюджували в Інтернеті через месенджер.

Під час проведення обшуку за місцем проживання подружжя вилучено фото - та  відеоматеріали із дитячою порнографією на мобільних телефонах та флешнакопичувачах, окрім цього, було виявлено сліп-пакети з наркотичним засобом - канабіс.

У червні 2022 року обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 9 років позбавлення волі. Прокурори не погодилися з вироком суду першої інстанції у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку.

Дніпровський апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок.

Наразі вирок  набрав законної сили.

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 346