На Дніпропетровщині директор аграрного підприємства підозрюється у невиплаті заробітної плати працівникам на загальну суму понад 1 млн грн

Криничанським відділом Дніпродзержинської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати більш ніж за один місяць).

Так, директор сільськогосподарського підприємства Криничанського району у період з січня по липень 2019 року безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам, внаслідок чого утворилась заборгованість у сумі понад 1 млн грн.

При цьому, за версією слідства, упродовж зазначеного періоду на розрахунковий рахунок підприємства надійшло достатньо коштів для виплати робітникам.

Наразі директору ТОВ повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення.

Крім того, під час проведення досудового розслідування працівникам підприємства виплачено заборгованість по заробітній платі, яка станом на жовтень 2019 року становила 2,5 млн грн.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 963