Довічне позбавлення волі: винесено вирок чоловікові, який ґвалтував та вбивав жінок у Кривому Розі

Вироком Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу 37-річного громадянина визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.2 ст.15 ч.1,2 ст.152, ч.5 ст.152, ч.2 ст.153 та ч.2,4 ст.187 КК України (умисне вбивство, зґвалтування, замах на зґвалтування, сексуальне насильство, розбій).

Встановлено, що раніше судимий мешканець Кривого Рогу, звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став та у період з травня по червень 2018 року скоював розбійні напади та ґвалтував жінок. Жертвами зловмисника стали 6 потерпілих віком від 18 до 38 років.

Аби подолати опір, зловмисник стискав жертві шию до втрати свідомості. Якщо жінки тривалий час не приходили до тями, у підсудного не виникало бажання у задоволенні статевої пристрасті, тому він залишав місце злочину, прихопивши їх майно (мобільні телефони, прикраси, грошові кошти, тощо).

У разі якщо жінка приходила до тями та могла чинити опір, чоловік її ґвалтував та позбавляв життя. Так, обвинувачений задовольнив статеву пристрасть неприродним способом з двома дівчатами 2000 та 1997 р.н., після чого їх задушив.

Суд підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №3 та призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 428