На Дніпропетровщині судитимуть бухгалтера комунального закладу, яка спричинила державі збитки у понад півмільйона гривень

Синельниківською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно провідного бухгалтера комунального закладу Раївської сільської ради Синельниківського району за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах; службове підроблення).

Так, у період з квітня 2018 по квітень 2020 рр., вказана особа, зловживаючи службовим становищем, внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів, в яких зависила суму заробітної плати. У подальшому частину отриманих бюджетних коштів зловмисниця розподілила між працівниками комунального підприємства, а частину – зарахувала на власний рахунок.

Умисними діями жінка спричинила державі збитки у понад 520 тисяч гривень.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Крім того, прокуратурою заявлено цивільний позов до вказаної громадянки про відшкодування завданих державі збитків. На майно обвинуваченої накладено арешт.

 
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1156