Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Службова недбалість та несплата податків зі збитками понад 100 млн грн - підозрюються експосадовиця податкової та бухгалтер підприємства на Дніпропетровщині

За фактом ухилення від сплати податків та службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки, про підозру повідомлено головному бухгалтеру одного з найбільш промислових підприємств Кривого Рогу та ексзаступниці начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, у звітний період головний бухгалтер підприємства під час складання податкової звітності занизила суму сплати екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених місцях, забруднення атмосферного повітря та водних об’єктів.

«Після проведення планово-документальної перевірки заступниця начальника податкової інспекції, незважаючи на вказані порушення на підприємстві, прийняла рішення щодо несплати вказаного податку у повному обсязі», - йдеться у повідомленні.

Внаслідок вказаних дій державі спричинено збитки у сумі понад 100 млн

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава.

Оперативна служба новин

кількість переглядів: 685