Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Ошукали на 28 млн грн: у Дніпрі викрили схему на чолі з "кримінальним авторитетом"

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрили схему з інвестиціями в агробізнес, яку організував місцевий "кримінальний авторитет". Упродовж 4 років він разом з посібниками заволоділи щонайменше 28 мільйонами гривень.

Слідчі встановили, що у Дніпрі місцевий "кримінальний авторитет" створив злочинну організацію. Він залучив до неї керівника відділення банку, директора підприємства та двох знайомих.

Учасники схеми пропонували людям інвестувати свої кошти під великі відсотки у виробництво сільськогосподарської техніки аграрним підприємством. Підозрювані не виконували зобов’язання з виплати відсотків і не повертали отримані гроші інвесторам.

Таким чином упродовж 4 років фігуранти справи заволоділи щонайменше 28 мільйонами гривень.

Правоохоронці провели 16 обшуків за місцями проживання, в офісних приміщеннях та автомобілях фігурантів на території двох областей: Дніпропетровської та Кіровоградської. Слідчі вилучили документи, зброю та набої до неї, елітні автомобілі, мобільні телефони та комп’ютерну техніку. Також знайшли банківські картки, чорнові записи, печатки, гроші у різній валюті.

Загальна вартість всього вилученого становить понад 20 мільйонів гривень.

Організатору та чотирьом учасникам злочинної групи обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Наразі вирішують питання щодо накладення арешту на їхнє майно.

СТОПКОР

кількість переглядів: 240